دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

درخشش محققان ایرانی در جمع متخصصان جهانی چاقی

 | تاریخ ارسال: 1401/1/22 | 
درخشش محققان ایرانی در جمع متخصصان جهانی چاقی
پایگاه Expertscape افراد و موسسات را بر اساس تخصص آنان در بیش از ۲۹ هزار موضوع زیست‌پزشکی رتبه بندی می‌کند که در آن متخصصان ایرانی نیز معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه به نقل از وبدا، پایگاه Expertscape تمام نشریات پزشکی که در پایگاه کتابخانه پزشکی MEDLINE نمایه شده‌اند؛ بررسی می‌کند و هر نویسنده را با توجه به تعداد نوع مقالاتی که هر متخصص در مورد شرایط، بیماری‌ها و درمان منتشر کرده، رتبه‌بندی می‌کند.
این پایگاه در جهت کمک به جستجوی آگاه‌ترین پزشکان و متخصصان بهداشت در سطح جهانی طراحی شده است و افراد و موسسات را بر اساس تخصص آنان در بیش از ۲۹ هزار موضوع زیست‌پزشکی رتبه بندی می‌کند.
در این پایگاه متخصصانی معرفی می‌شوند که در تلاشند تا دانش خود را به جهانیان بیاموزند.
همزمان با آغاز هفته جهانی وزن سالم، این پایگاه با انتشار توئیتی از دکتر باقر لاریجانی به عنوان یک متخصص جهانی در زمینه چاقی نام برد.
سکینه شب بیدار،  امیر حسین صاحبکار، پروین میرمیران،  حامد کردورکانه،  فریدون عزیزی،  لیلا آزاد بخت،  رویا کلی شادی، مصطفی قربانی،  نازلی نمازی، فهیمه حقیقت دوست، مهدیه عباسعلیزاد فرهنگی، کوروش جعفریان، محمدجواد حسین‌ زاده عطار، محمد کرمان ساروی، احمد اسماعیل زاده، علیرضا استادرحیمی، سعید شعار، علیرضا میلاجردی، هلدا توتونچی، خدیجه میرزایی، فرهاد حسین‌زاده، عبدالرضا پازوکی، علیرضا خلج، عطیه میرزابابایی، گلاله اصغری، مریم برزین، هانیه سادات اجتهد، شهاب علیزاده، شیرین حسنی رنجبر، مریم کاظمی، مریم غلامعلی زاده و سعید دعایی از دیگر متخصصان ایرانی در بخش چاقی هستند که در این سایت در فهرست جهانی متخصصانی که فعالیت ها، مقالات و تحقیقات زیادی در زمینه چاقی داشتند، معرفی شدند.

                                                                                      
 CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1154 بار   |   دفعات چاپ: 106 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر